Дмитро Табачник повідомив, що відміни ЗНО не відбудеться

173Дмитро Табачник повідомив, що відміни ЗНО не відбудеться. Оскільки продовжується удосконалення тестування. Ігор Калєтнік мав намір ініціювати слухання на рахунок ефективності ЗНО в Україні, та у Вінницькій області, зокрема.

Крім того за словами експертів відміна ЗНО – це крок у минуле, відновлення корупції у ВНЗ, а також це спроба відібрати шанс навчатися за рахунок держави у талановитих дітей.

Дмитро Табачник наголосив на тому, що умови проведення Зовнішнього незалежного оцінювання в Міністерстві юстиції були зареєстровані ще у жовтні 2012 року. Усі ці заходи проводилися для того, щоб заспокоїти майбутніх абітурієнтів і надати їм можливість гідно підготуватися до тестування.

Міністр освіти та науки, молоді та спорту   сподівається, що нічого не зміниться в тестуванні та умовах прийому документів ВНЗ.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам