Депутати Вінницької міської ради 1 лютого затвердили зміни до генерального плану міста

42Зміни в генеральному плані міста пов’язані з потребою активізувати різні позиції містобудівного розвитку, що були виявлені при перегляді генерального плану за 5 років.

Потреба приведення цих змін викликана і вимогами Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно з яким всі процеси містобудівного розвитку, розміщення всіх об’єктів – повинно відповідати рішенням генплану, а генплан, в свою чергу, не можна корегувати раніше аніж через 5 років.

В новому проекті визначено зони реабілітації. Це дещо новий підхід до змін у містобудуванні. Зони реабілітації – це території, на яких існують тільки наміри в майбутніх змінах чи процеси змін вже частково реалізовані або тривають.

Головною метою змін стала зміна меж міста Вінниці, яку планують встановити по окружній дорозі. «Суть цих планів зовсім не в бажанні просто збільшити площу і навіть не в прагненні отримати додаткові надходження від плати чи оренди землі хоча ці території обслуговуються за рахунок міста дорожньою, транспортною та інженерною інфраструктурою - запевняє головний архітектор міста Олександр Рекута. Перш за все, ставиться за мету, необхідність формування стратегії і перспектив планомірного і гармонійного розвитку міста в певному цілісному утворенні, де не має конфліктів інтересів».

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам