Де живуть мільярдери?

dollars.jpegУ цьому році в списку мільярдерів Forbes рекордна кількість фігурантів - 1426 чоловік. Вони є громадянами 64 країн. У список найбагатших людей планети вперше потрапили бізнесмени з Анголи, Непалу, Свазіленду та В'єтнаму.
Безумовний лідер за кількістю мільярдерів - США. Країна очолює цей список уже 27 років, протягом яких Forbes випускає свій рейтинг. Частка мільярдерів зі Сполучених Штатів в загальному списку досить стабільна - близько третини. У цьому році, як і в 1987, мільярдерів із США в рейтингу - 31%, а їх сукупний статок оцінюється в $ 1,87 трлн. Це трохи більше третини сумарного стану всіх мільярдерів в 2013 році.
Втім, роки не впливають тільки на позиції лідера. Якщо порівняти нинішній рейтинг мільярдерів з дебютним списком Forbes, в ньому відбулися помітні зміни. Наприклад, в 1987 році другий рядок у ньому
займала Японія: з 140 найбагатших людей планети 17% були громадянами цієї країни. Сьогодні у рейтингу лише півтора відсотка японців, а на другому місці міцно влаштувався Китай. Тоді як ще десять років тому представників Піднебесної в списку мільярдерів не було, тепер 122 бізнесмена (8,6%) з рейтингу Forbes - китайці. Російська Федерація посідає третій рядок рейтингу (110 мільярдерів, або 7,7% від загального списку). Замикають першу п'ятірку Німеччина та Індія (58 і 55 мільярдерів відповідно).
Значні зміни відбулися і в регіональному розподілі найбагатших людей планети. Протягом багатьох років друге після США місце за загальною кількістю мільярдерів у списку Forbes займала Європа. Зараз вона поступилася місцем Азії: 386 мільярдерів - громадяни країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.
Україна за кількістю мільярдерів - на 29-му місці (10 осіб). Така ж кількість багатіїв у Малайзії, Перу, Сінгапурі й Таїланді. Трохи менше - по 8 мільярдерів - в Австрії, Саудівській Аравії та Єгипті.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам