Цифрове телебачення у Вінниці

Україна повільно переходить на цифрове телебачення та це, зовсім, не дешеве задоволення. Перехід на цифрове телебачення коштуватиме 500-600 гривень. Та соціально незахищені, до першого липня, можуть подати заяву на отримання безкоштовних пристроїв.

Вже за кілька років дивитись телевізор зі звичайною антеною буде неможливо. Влада в 2011 році вирішила змінити стандарт DVB-T на DVB-T2. Таким чином українці мають зробити вибір: купувати новий телевізор, який буде на кільки тисяч гривень дорожче від звичайного, чи купувати ресивер за 500-600 гривень, до того ж можливо треба буде купувати ще й антену за 200 гривень.

Та це ще не всі проблеми. Провайдери цифрового телебачення відзначають, що цифровий сигнал працює далеко не у всіх районах Вінницької області.

Взявши до уваги "ЗА" та "ПРОТИ" перед населенням знову повстає вибір: купувати дорогі ресивери, тюнери чи взагалі перейти на супутникове телебачення (яке по вартості, майже нічим не відрізняється).

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам