Чому Вінницю розширюють?

jjjjjjЗемлевпорядники Вінницької області, зібравши і проаналізувавши пропозиції органів місцевого самоврядування щодо розширення меж міста Вінниці до 11 га., розробили і подали на розгляд місцевої влади зміни до генерального плану обласного центру. Як повідомили у прес-службі Держземагенства України, нині площа Вінниці становить 6,9 тис. гектарів. У перспективі, згідно розроблених планів, місто має збільшитися на 4,2 тис. га (на 60%) за рахунок земель шести прилеглих сільських рад: Якушинецької – 1,1 тис. га, Вінницько-Хутірської – 0,9 тис. га, Луко-Мелешківської та Бохоницької – по 0,4 тис. га, Стадницької – 0,3 тис. га, Агрономічної – 0,2 тис. га, а також Стрижавської селищної ради – 0,9 тис. гектарів.
На нових землях плануються різнопрофільні об’єкти: від житла та доріг до кладовищ. Документом окреслені перспективи розвитку міста до 2031 року. Проте деякі об’єкти, що моють з’явитися, були заплановані ще при Союзі, у двох попередніх генпланах. Грошей на їх побудову не знайшлося тоді, не факт, що знайдуться й зараз. Та генплан не має часових проміжків, а служить лиш орієнтиром.
Потреба у розширенні меж Вінниці виникла через зростання кількості населення. На сьогодні вона становить 370 тисяч, що суттєво переважає кількість населення у, приміром, Хмельницькому – 263 тис. або Тернополі – 217 тис., при тому, що їх територія більша за площу Вінниці. За розрахунками, до 2031 року чисельність населення Вінниці збільшиться до 404 тисяч, тобто на 33 тисячі осіб.
Велика ущільненість ускладнює розвиток міста. Нині на одного жителя Вінниці припадає 18,2 кв. метра житла, а після реалізації плану стане 24,3 квадратного метра.
За рахунок включення до території Вінниці Лісопарку, обласний центр нарешті зможе отримати статус зеленого міста.
Отож, чекаємо на рішення Верховної Ради України, що має затвердити розширення меж.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам