Чиновницю-освітянку "взяли" на хабарі

Заступник начальника відділу освіти однієї з райдержадміністрацій вимагала і отримала від вінницького підприємства 40 тисяч гривень хабара.

Гроші вона взяла за сприяння у вирішенні питання щодо виграшу тендера на поставку палива для шкіл району.
Чиновниця призначила зустріч потенційному постачальнику на вулиці райцентру неподалік від місця роботи. Гроші передавали в її автомобілі "Ваз". Коли мічені купюри опинились в руках чиновниці, її затримали працівники міліції.

- На підставі зібраних міліцією матеріалів прокуратура області порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання хабара у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням хабара), - розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України у Вінницькій області полковник міліції Сергій Бевзенко.

За повідомленням сектору зв'язків з громадськістю обласної міліції, жінці загрожує від п'яти до десяти років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Працівники Управління державної служби боротьби з економічними злочинами разом з працівниками прокуратури області проводять подальші слідчо-оперативні заходи, спрямовані на встановлення додаткових фактів злочинної діяльності посадовця.