Чи вартий відеоролик на YouTube життя?

koma

Викладаючи в мережу відеофайли з якимись неймовірно складними трюками, позначайте їх фразою: «Не намагайтеся це повторити самостійно». Кайл Стокінгс, намагаючись зробити стрибок зі скелі, подібний до того, який став неймовірно популярним на YouTube, загинув після невдалого виконання.

Проглянувши запис ролика, де молоді люди стрибають на так званих «гойдалках», що стали хітом на просторах YouTube, хлопчина з Юти знайшов у них натхнення настільки, що вирішив повторити такий екстремальний відпочинок з друзями.

Але хлопець не розрахував довжину троса, на якому він виконував стрибок. Стокінгс вдарився об землю і пізніше помер в лікарні від травм. Стрибки в стилі «Маятник» з'явилися не так давно, і відео з такими стрибками набирають десятки мільйонів переглядів.

Влада, у яких ця земля знаходиться під управлінням, вже ввели заборону на подібну діяльність. Але любителів екстремального відпочинку не так то просто зупинити і єдиним способом хоч якось попередити екстремалів став знак з попередженням, що подібна діяльність смертельно небезпечна для життя.

Батьки Кайла кажуть, що він був професіоналом у скелелазінні, але з «маятником» зв'язався вперше. Влада Юти надалі мають намір прийняти низку законів, які заборонять людям ризикувати власним життям заради розваги.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам