Черговий напад на міліціонера у Вінниці

miliciya1Нещодавно у Вінниці стався напад на міліціонера Державної служби охорони. Це сталося на зупинці громадського транспорту.

Близько 17:00 години молодший сержант міліції Геннадій Стасюк повертався додому у форменому одязі. Доки він, на зупинці, чекав громадський транспорт, до нього підійшли троє молодих чоловіків, які були у стані алкогольного сп'яніння і почали нецензурно висловлюватися на адресу Геннадія.

Зроблене ним зауваження ще більше розлютило зловмисників. Двоє хлопців почали погрожувати охоронцю фізичною розправою, в той час коли третій ззаду схопив  його за одяг.

Не розгубившись, Геннадій швидко впорався із молодиками, застосувавши прийоми рукопашного бою, після чого повідомив черговому Управління ДСО  про випадок. Наряд не змусив себе довго чекати, швидко прибув на місце та допоміг колезі затримати зловмисників.

Порушниками закону виявилися жителі міста Вінниця 21-го, 22-х та 34-х років. За даним фактом проводиться перевірка, в результаті якої буде надана правова оцінка дій затриманих.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам