Быльше 1000 дітей неможливо доставити до школи

deti zimaПогані погодні умови та брак коштів на пальне заважає дітям відвідувати школи. Про це повідомив начальник управління освіти Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

Через поганий стан доріг та негоду в школи неможливо доставити 464 дитини. Через це на «канікулах» залишилися школярі 7 шкіл у Ямпільському районі, 6 у Оратівському, по 5 у Гайсинському та Літинському.

Також начальник управління освіти Вінницької ОДА повідомив, що із 14 навчальних закладів у Немирівському районі 720 школярів не можуть добратися до шкіл, у зв’язку з тим що в бюджеті не має коштів на пальне для шкільних автобусів.

Ще Ігор Івасюк розповів про випадок що стався у Гущенцях (Калинівський район). В ніч з 10 грудня обвалилася частина даху Гущенського профтехучилища. Обвал навчального корпусу стався вночі, тому постраждалих не було, проте пошкоджено ділянку 30 на 15 метрів – 450 квадратних метрів покрівлі. Зараз проводяться ремонтні роботи.

Нагадуємо що в Україні на протязі 11 грудня і в ніч на 12 грудня без електроенергії залишилося 577 населених пунктів у 5 областях.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам