Будуйся у Вінниці де заманеться!

У всякому випадку про це говорить факт будівництва триповерхового приватного будинку поряд з десятиповерховою «панелькою». Найцікавішим місцем в даній історії є те, що навіть у департаменті архітектури стверджують що не знають імені власника. А чиновники на будівництво дозволу не видавали. Вражає також те, що будівництво проводиться з порушенням будівельних норм.

Порушуються також права людей які проживають неподалік новобудови, адже їм доводиться терпіти незручності у зв’язку з приватним будівництвом. До того ж роботи проводяться так близько, що цілий день в квартирах шумно та присутній запах бензину.

І, хоча, будівництво не є офіційно зареєстрованим, майбутні сусіди впевнені, що для власника не стане великою проблемою вирішити дане питання, оскільки практика реєстрації будов в нашій країні, в тому числі в Вінниці досить поширена.

Що ж, залишається сподіватися, що даний приклад змусить задуматися відповідні органи державної влади та захищати інтереси кожного свого громадянина.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам