Будиночок закоханих на колесах у День Св. Валентина у Вінниці

amur

14 лютого весь світ святкує День святого Валентина. До цього свята закоханим вінничанам міська рада приготувала сюрприз. Увечері закохані можуть здійснити романтичну подорож вулицями вечірнього міста у трамвайчику-кав’ярні «Везунчик». Бажаючі також зможуть навіть укласти там шлюб! Щоправда, від буде одноденним, та враження залишаться. Про укладення такого щлюбу видаватиметься спеціальне свідоцтво.

начальник відділу у справах сім'ї, молоді, та туризму Вінницької міської ради Руслан Анфілов поділився подробицями: «У трамвайчику-кав'ярні пари зможуть дізнатися, що приготували зірки для закоханих у цьому році, взяти участь в аукціоні і приємно провести час із своєю другою половинкою у романтичній атмосфері»

всього відбудеться 3 маршрути тривалістю по одній годині. Відправлятись «Везунчик» буде : о 17-00 - від «Макдональдса», 18-00 - від Театральної, 19-00 - від «Макдональдса». Під час подорожі на закоханих чекають розваги. Вони зможуть дізнатися персональний індивідуальний гороскоп для своєї пари, обравши одне із сердечок-валентинок на вибір, яке і розповість їм про майбутнє. Парубки зможуть вразити дівочі серця, придбавши для своєї коханої оригінальний лот, який складатиметься із завитків зі словами кохання. Довідки з питань придбання квитків можна отримати за номером 59-53-02, або ж відправивши повідомлення адміністратору групи «Вінницький Везунчик» у соціальній мережі «В контакте».

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам