Буденні вінницькі медичні проблеми

Життя мінлива штука. Це постійний рух в перед, який, час від часу, супроводжується переїздом в з рідного дому. дана ситуація має не лише приємні сторони, такі, як відкриття нових перспектив, але й пов’язане з низкою побутових проблем.

Сьогодні часто трапляється така ситуація, коли вінничани переїдають з периферії в місто, чи навпаки. Через метушню та гору клопотів батьки можуть забути забрати лікарняну карточку своєї дитини з попереднього місця проживання.

І, звичайно, про здоров'я свого чада потрібно піклуватися. Тому скоро виникає потреба звернутися до лікаря за порадою, чи просто для отримання певної довідки. Але ні картки, ніяких інших свідчень про розвиток дитини у батьків може просто не бути. Все залишилося у місцевій лікарні попереднього місця проживання.

Як наслідок, вінницькі мами стикаються з проблемою того, що новий лікар не бажає, або навіть відмовляється виписувати для дитини довідки, так як медична карта залишилася за попереднім місцем проживання.

Що ж робити вінницьким матусям в такій ситуації?

Як нам пояснив заступник головного лікаря вінницької районної лікарні, то в даній ситуації є завдання для батьків та для лікаря. Лікар зобов’язаний оглянути дитину, не чекаючи документів з попереднього місця проживання. Після цього він також мусить видати довідку про стан пацієнта.

Зі сторони батьків також вимагатимуться додаткові турботи. Якщо ви вже переїжджаєте на постійне місце проживання, то просто потрібно взяти в попередній лікарні відкріпний талон від сімейного лікаря, який вас раніше обслуговував. І ось тепер, з цим талоном, можете спокійно ставати на облік в новому місці. Медичну картку забирати не обов’язково.

Одже, шановні вінницькі мамусі! Будьте уважними в питаннях, які пов’язані з документацією будь-якого виду! Не створюйте собі зайвих проблем, щоб потім не шукати виходу у складних життєвих ситуаціях, яких можна було уникнути!

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам