Безкоштовні ключі для податкової звітності будуть надавати безкоштовно

page_guardant_time_03_max
Електронні ключі для подання податковох звітності будуть безкоштовними для приватних IT-компаній. Така домовленість була зафіксована в Меморандумі, підмисаному між найвпливовішими учасниками відповідного ринку та Державною податковою службою.
За даними прес-служби Державної податкової служби, в пакеті послуг компаній, що підписують Меморандум, буде передбачено програмний продукт, який надасть можливість їх клієнтам безкоштовно надавати податкову звітність в електронному вигляді.
"Сумарно компанії, з якими ми сьогодні підписуємо меморандум, охоплюють 80% ринку. Тобто 80% представників бізнесу, що користуються електронною звітністю, матимуть можливість робити це безкоштовно", - акцентував голова ДПСУ Олександр Клименко.
За його словам, Акредитованим центром сертифікації ключів в складі податкової служби за три місяці було видано біля 90 тис. ключів.
В результаті дії  підписаного Меморандуму податкова служба очікує збільшення кількості підприємців та підприємств, які будуть подавати податкову звітність в електронній формі. Олександр Клименко впевнений, що це допоможе клієнтам податкової слубжи отримати безкоштовне та якісне програмне забеспечення.
В Меморандумі прийняли участь найвпливовіші компанії ринку електронного документообігу, такі якОВ „АйФін”, ТОВ „Український сертифікаційний центр”, ТОВ “Центр сертифікації ключів „Україна”, ПрАТ „ІВК”, ТОВ „К-Технолоджі”, ТОВ „Інтелект - Сервіс”, ПП „Софт Протекшн”, ПАТ  „Центр комп’ютерних технологій „ІнфоПлюс”, ПАТ „Інститут інформаційних технологій”, ПАТ КБ „ПриватБанк” та інші.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам