Батьки потерпілого чули крики, що лунали з кабінету правоохоронних органів, в результаті хлопець став інвалідом, ті ж залишились непокараними!

miliciya227 грудня у селищі Немирів Вінницької області працівники правоохоронних органів, під час допиту знущались над свідком.

На згадку про міліціонерів у молодика залишилися шрами, постійний біль у руці та інвалідність другої групи. Батьки потерпілого чули крики, що лунали з кабінету. Проведено перевірку місцевою прокуратурою - ніяких правопорушень у діях міліціонерів не виявлено. Натомість, проти Олега Мельника порушено кримінальну справу – опір працівникам правоохоронних органів. Зараз хлопцеві загрожує позбавлення волі.

Молодик виступав у якості свідка у розслідуванні справи за фактом крадіжки у рідному селі. Олег на допиті відмовився говорити без адвокат й дістав з кишені мобільний телефон, щоб зателефонувати знайомому юристу. І тут у слідчого «здали нерви» .

Батьки чули як все відбувається, також бачили карету швидкої, що під’їхала до відділку.

Правоохоронці, у свою чергу, все заперечують, стверджують, що лише доставили до відділку та проводили з ним певні заходи.

Батьки постраждалого скаржилися навіть у Генпрокуратуру. Але це не дало ніяких результатів: міліціонери діяли у рамках закону, а от Олег виявися винний у тому, що ніби вдарив правоохоронця.

А тепер Олег Мельник чекає суду, який відбудеться менш, ніж за місяць – 17 січня 2013 року, будуть розглядати кримінальну справу порушену проти постраждалого за статтею опір працівникам міліції. І тепер молодик проведе увесь наступний рік за ґратами.

Лишається кілька запитань: на що дивиться влада, та як боротись з такими "..." ?

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам