Б'є бо любить?

rebenokПроблема жорстокості батьків у відношенні до власних дітей є нажаль дуже поширеною на сьогоднішній день. Можливо потрібно звинувачувати політичний режим, за якого зростали теперішні батьки, чи все ж таки звинувачувати самого себе. Адже ніхто тобі не давав права знущатися з власної дитини, навіть з ціллю виховання.

 Особливо така ситуація поширена в неблагополучних сім'ях, де таке «навчання» буденна справа. А причиною може стати що завгодно -  від непослуху дитини до поганого настрою одного з батьків. В таких сім'ях дитина стає слабким суперником, на якому просто зганяється злість через те, що життя не вдалося.

Однією з жертв такого відношення став трирічний хлопчик з Вінниччини. Татко довиховував малого до закритої черепно-мозкової травми та численних синців та подряпин.

Сім'я малого є дійсно неблагополучною. Рідна мати покинула батька з синочком на руках відразу після народження. Більше в селі її ніхто не бачив. Батько ж не цурався  регулярно заглядати в чарчину, тож на виховання власного сина не залишалося часу.

Нині вирішується питання про позбавлення його батьківських прав. Його вчинок несе також кримінальне покарання. Тож його чекає позбавлення, або обмеження волі на термін від трьох до п’яти років.

Малому можна тільки поспівчувати. Важко зростати у сім'ї, де батьківську любов можна побачити лише у сусідів, або по телевізору, але так і не відчути її на собі. Сподіваємося, що доля до хлопчика буде прихильною та пошле на його життєву стежку людей, яких він дійсно заслуговує, як і кожна дитина в цьому жорстокому світі.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам