Автогонки у Вінниці

rally_resizeКожен запеклий любитель швидкості та автогонок  знає про шалене змагання  європейського рівня з драгрейсингу та дрифту – King of Europe. Невже чутки про те, що вони проходитимуть в Вінниці правда?

Наше місто не відстає від найрозвинутіших міст Європи у розвитку автогонок. Прямим доказом цього є , що саме Вінницьку обласну федерацію драгрейсингу та дрифту обрано партнером та організатором гонок King of Europe в Україні. Переговори та вибір оптимального варіанту тривали довго, але, все таки, обрано Вінницю.

Організатор King of Europe Майк Прокурер відвідав наше місто разом зі своєю командою, переглянув ролики попередніх змагань…і тепер ми можемо офіційно підтвердити інформацію про те, що 28 липня відбудеться презентація King of Europe в Україні!

Звичайно, прибуде ціла асамблея зірок у цій галузі спорту: представники Білорусії, Росії, та інших країн та інших країн СНД.  З представниками з інших країн Європи зараз ведуться переговори. Хоча грандіозним планам можуть зашкодити проблеми з українською митницею, але це питання вирішується.

Тож, уже дуже скоро кожен житель нашого міста зможе отримати заряд шаленого драйву та позитиву. А жителів інших міст України ласкаво запрошуємо в гості.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам