Анатолій Олійник став новим губернатором Вінничини

В. о. президента України і спікер Верховної Ради ОлександрA.Oliynik Турчинов 2 березня змінив голову Вінницької обласної держадміністрації. Згідно зі статтями 112 і 118 Конституції України , він звільнив з цієї посади Івана Мовчана та , підписавши указ № 192 / 2014 призначив губернатором Анатолія Олійника.
"Відповідно до статей 112 і 118 Конституції України постановляю: призначити Олійника Анатолія Дмитровича головою Вінницької обласної державної адміністрації" , - йдеться в указі , оприлюдненому на сайті президента України в неділю .
Нагадаємо , І. Мовчан очолював Вінницьку ОДА з грудня 2012 року, а до цього близько двох років працював першим замгубернатора при Миколі Джизі .
Призначення голови Томашпільського райради на губернаторську посаду у Вінниці стало несподіванкою. Не секрет , що місцева « Батьківщина» бачила на цій посаді голову обласної парторганізації Людмилу Щербаківську . Але керівництво країни вирішило поставити біля керма регіону аграрія .
Анатолій Дмитрович свого часу керував Томашпільського ТОВ « Лан» , і з 2006 -го по 2010 роки очолював Томашпільську РДА. До речі , для Вінниччини 59 -річний А. Олійник стане другим « Томашпільський » губернатором. У 1995-96 роках областю керував земляк Анатолія Дмитровича Микола Мельник.
Що стосується нового глави ОДА , то він народився в селі Вила Томашпільського району. Після закінчення в 1986 році Одеського держуніверситету ім. І. Мечникова , працював учителем молодших класів у Кодимі , потім працював у цьому ж райцентрі Одеської області в комсомольських органах. З 1988 -го він повернувся в педагогіку . Вчив дітей історії і образотворчому мистецтву в Тульчині та Томашполі .Перший досвід управлінської роботи отримав на посаді заступника голови Томашпільського райради в 1994-95 роках. З 1995 року А. Олійник зайнявся сільським господарством , очоливши агропідприємство « Діброва ». З 2011 року він трудився на ПП «Джерело» , що спеціалізується на продажі палива та сільському господарстві. Уточнимо , цю компанію пов'язують з відомим вінницьким бізнесменом Леонідом Галушко.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам