Акцизна марка може втратити свою юридичну силу

akciz

Міністерство юстиції України запропонувало виключити акцизні марки з переліку бланків суворої звітності. А експерти вважають, що це призведе до ряду фальсифікацій.

Акцизні марки на алкогольні напої та тютюнові вироби повинні залишитися документами суворої звітності, оскільки за їх допомогу контролюється якість продукції.

За словами дослідників, збільшиться кількість тіньових ринків алкоголю і тютюну й одночасно зменшаться доходи бюджету, а це негативно позначиться на економіці нашої країни.

Екс-заступник міністра фінансів Олександр Савченко зазначив: "А якщо вона (акцизна марка, - ред.) не є бланком суворої звітності і може бути підроблена на звичайному принтері, то хто ці податки буде платити?" .

Михайло Бродський, голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва також звернув увагу, що в Україні вже масово підробляють акцизні марки.

Наразі пропонується ввести акцизні марки нового зразка з трирівневим захистом.

Згідно з розробленим документом, введення нових акцизних марок - один з етапів створення комплексної автоматизованої системи обліку обороту алкогольних напоїв і тютюнових виробів, суть якої в повному контролі за виробництвом, оптовими поставками та роздрібною торгівлею підакцизними товарами.

Одночасно Міндоходів пропонує збільшити вартість акцизних марок, оскільки вона залишалася незмінною з 2008 року.

Якщо постанова буде прийнята, то вже з 1 квітня 2013 року акцизні марки для алкогольних виробів подорожчають з 10 коп. до 27 коп., а для сигарет - з 5,5 до 14,2 коп.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам