Аграрний університет під контролем ПС

У соціальних мережах з'явилось повідомленняVNAU про взяття під свій контроль території Вінницького Національного Аграрного університету. Про це повідомив на своїй сторінці очільник правого сектору у Вінниці Сергій Чумак.
- Правий сектор Вінниччини, на виконання Наказу Лідера Правого сектору Дмитра Яроша, взяв під свій контроль навчальні корпуса Вінницького Національного Аграрного університету та прилеглої території. Нашими силами, спільно із студенською самообороною виставлено пости, на території відбувається патрулювання. Під охороною знаходяться гуртожитки та інше майно університету.»
Пояснення: ПС вважає, що система вищої освіти, сформована минулою владою на чолі із Табачником є, мягко кажучи, не вірною. сьогодні це спричинило "вузівські революції". ПС розуміє необхідність змін. система освіти буде змінена, це повинно бути зроблено політиками і проведено через парламент. Вузівські революції повинні тривати, але вони не повинні наносити шкоди здоров’ю людей та майну.
Вже зафіксовані випадки підпалів, погромів, знищення документації. ПС вважає своїм завданням стати на заваді провокаторів. Майно громади, життя та здоров’я людей - повинні бути в безпеці.
На території університету виставили пости, відбувається патрулювання. Під охороною Правого Сектору знаходяться гуртожитки та інше майно.

Попередження: Будь-які агресивні дії на об’єкти, які знаходяться під контролем Правого сектору, будуть розцінюватись як напад на Правий сектор загалом.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам