Абсолютно нова модель автомобіля від Mercedes та Renault

vinraceСтали відомі плани Mercedes-Benz по випуску нової компактної моделі.
Як повідомляє видання Autobild, до 2018 року в лінійці автовиробника з'явиться новий автомобіль, який буде створений за співпраці з Renault.
Новий Mercedes буде позиціонуватися нижче хетчбека А-Класу й володіти більш скромними матеріалами обробки салону. Очікується, що автомобіль буде досягати не більше 4 метрів в довжину і буде виконаний на загальній платформі з Renault Clio наступного покоління.
Втім, говорити про відверту «дешевизну» все ж не доведеться - швидше за все, ціни на нову модель будуть починатися з позначки близько 20 000 євро. Не позначиться це і на безпеці - наприклад, інженери передбачають установку мінімум 6-8 подушок безпеки, а також різних електронних помічників.
Під капотом нового авто розмістяться трьох- і чотирициліндрові мотори об'ємом 1,0 і 1,5 літра, які будуть також запозичені у Renault.
Цікаво і місце виробництва новинки: за даними видання, компактний Mercedes буде збиратися в «країні з невисоким рівнем доходу», хоча де саме - не повідомляється. Продажі автомобіля будуть здійснюватися по всьому світу. За наявними даними, компанія буде випускати від 100 до 150 тис. компактних Mercedes щорічно.
Ідея створення спільного авто не випадкова. Дві компанії Mercedes і Renault «подружилися» та мають спільну мету. Вони вирішили налагодити один з одним співробітництво в галузі конструювання двигунів.
Днями автовиробники підписали меморандум про співпрацю, по якому Mercedes і Renault будуть не тільки вести спільні розробки, але і обмінюватися технологіями. Планується, що вже на автомобілі Мерседес наступного покоління моделей А- і В-класу поставлять 1,6-літровий турбодизель потужністю 128 кінських сил - мотор розроблявся компанією Рено.
У свою чергу Mercedes поділиться до партнерами Рено бензиновим двигуном об'ємом 2,0 літра, а також розробками в області проектування моторів V6 і V8. Що стосується спільних проектів, то німці з французами будуть трудитися над двигунами невеликих обсягів для майбутніх моделей марок Mercedes і Renault. Планується, що компанії будуть конструювати нову серію 3 - і 4-циліндрових бензинових і дизельних двигунів об'ємом від 1,2 до 1,8 літра.


Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам