547 квартир в "Доступному житлі" для вінничан

Як повідомили в управлінні капітального будівництва облдержадміністрації,montazh 1 на сьогоднішній день по Вінницькій області погоджено для участі у програмі будівництва (придбання) доступного житла, а тому числі здешевлення вартості іпотечних кредитів, 30 обʼєктів житлового будівництва, в яких по програмі можуть бути реалізовані 547 квартир.
У всіх районах (Козятинський та Хмільницький райони виконують доручення спільно з містами Козятин та Хмільник) та 5 містах обласного значення визначені обʼєкти житлового будівництва, відведені земельні ділянки, виготовлена землевпорядна документація, розроблена проектно-кошторисна документація на будівництво нових житлових будинків або реконструкції та подальшої добудови незавершених будинків.
Розпочато нове будівництво житлових будинків та виконано до 70% обсягу будівельно-монтажних робіт в Бершадському, Гайсинському, Крижопільському, Липовецькому, Літинському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому, Погребищенському, Томашпільському, Тростянецькому, Шаргородському, Ямпільському районах та м.Ладижині .
В той же час, за даними управління капітального будівництва облдержадміністрації, в Барському, Вінницькому, Калинівському, Оратівському, Піщанському, Теплицькому, Тиврівському, Тульчинському, Чечельницькому, Чернівецькому районах проводиться добудова незавершеного будівництва та перепрофілювання існуючих будівель під доступне житло.
Для довідки:
Протягом 2013 року облдержадміністрацією подано, а Міжвідомчою комісію Мінрегіону погоджено для участі у програмі 15 житлових будинків. Це 28 кв. в с.Агрономічне Вінницького району, 24 кв. в м.Тульчині, 9 кв. в Оратові, 65 квартирний в м.Козятині, 8 квартирні житлові будинки в смт.Крижополі, м.Погребище, смт.Томашпіль, м.Жмеринка, м.Бершадь, м.Шаргород, смт.Літин та м.Гайсин, а також 12 кв. в м.Липовець, 24 кв. в м.Ладижин та 50 кв. в смт.Тиврові.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам