Події на Євромайдані Вінниці 2 грудня

Сьогодні, 2 грудня увійде в історію подіями на Євомайдані міста Вінниці.evromaidan

Зокрема, було створено Громадську раду «Вінницький Євромайдан». Подія відбулася за ініціативи громадських діячів, яку підтримала міська влада та мер Вінниці Володимир Гройсман.

Метою створення цієї ради є координація дій для недопущення провокацій та сутичок, які могли б спричинити силові дії з боку правоохоронних органів.

До складу Громадської ради увійшли представники усіх політичних партій представлених у міськраді, громадські діячі, студентські активісти та журналісти.

Громадська рада створила виконком та вирішила забезпечити усі умови на площі Театральній для проведення масових акцій.  Зокрема, тут будуть встановлені пункти обігріву, сцена, біотуалети, пункт надання медичної допомоги. Скористатися відкритим мікрофоном і висловити думки на змонтованій сцені зможе тут кожний житель міста.

Окрім того, вирішено обладнати площу Театральну відео наглядом для недопущення провокацій. Засідання Громадської ради відбуватиметься щодня.

Також визначною подією став загальний страйк студентів внз Вінниці. На площі Театральна у Вінниці на акцію громадянського протесту вийшло вже більше 1000 студентів різних ВУЗів міста, і їх кількість постійно зростає.

Студенти не пішли на пари, щоб показати, що їм не байдужа доля своєї країни та свого міста.

«Нам, елементарно, совість не дозволяє залишитись осторонь тих подій, що відбуваються в Україні. Тому, ми сьогодні тут», - кажуть два студенти одного з вінницьких ВУЗів.

На площі постійно лунають гасла та промови, які засуджують розгін Євромайдану в Києві та вчорашні сутички «Беркуту» з мітингувальниками.
Також на площі вже починають збирати сцену, проте, хто є її замовником поки що невідомо.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам