19 січня біля усіх храмів Вінниці відбудеться освячення водойм для купання

cerkvaПісля завершення ранкового богослужіння 19 січня біля усіх храмів Вінниці відбудеться освячення водойм для купання.

Вінницька єпархія Української православної церкви (МП) повідомляють, що головне цього дня - очиститись духовно: прийти на ранкову службу, прочитати молитву, а уже згодом, якщо людина відчуває потребу, можна і зануритись у воду.

Прес-секретар Вінницької єпархії УПЦ (МП) Владислав Демченко пояснює, що до купання у крижаній воді на свято потрібно підходити  розумно. Тому для того, щоб здійснити такий вчинок вперше  твоя віра у Господа Бога повинна бути непохитною й також ти повинен мати гарне здоров’я. Для очищення краще спершу помолитися на вранішній службі, а вже згодом, коли ви очистилися духовно можна братися і до тіла.  Крім того не рекомендовані водні процедури на Водохреще жінкам, під час очищення (менструації), людям із захворюваннями серцево – судинної системи, а також маленьким діткам.

За словами народу, вода, освячена на це свято володіє цілющими властивостям, не втрачає фізичних властивостей, а також має якусь особливу велику силу. Таке «чудодійне зілля» вживають натщесерце й окроплюють житло.

У Вінниці на Водохреща будуть освячуватись водойми:
- біля храму Срітення Господнього, що у районі Електромережі;
- біля храму Блаженної Ксенії Петербурзької, що у районі Бригантини;
- біля церкви апостола Іоанна Богослова, що на Хуторах;
- біля Свято-Троїцького храму, що на території Військово-медичного центру.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам