"Ремеди-Вин" центр репродуктивной медицины Винница


  • Адрес: г. Винница, ул. Пирогова, 56
  • Телефон: (0432) 57-05-59, 57-05-88
  • Сайт: http://
Оценка:
(42 голосів)

Коментарі  

 
0 #18 Яна 09.09.2018, 13:58
Клініка справді жахлива.Ніби робиш попередній запис на прийом, але чекаєш в черзі Бог знає скільки.Все дуже халатно.Без аналізу призначила антибіотики від гонореї.Фоміну рекомендували як хорошого спеціаліста але я в цьому сумніваюся...Я вважаю,що ця клініка не заслуговує того,щоб лікувати людей.Підтримаю попередні коментарі,тут справді йде викачка грошей грошей,а людське здоров'я товар...який оцінюють в тисячі.Це все неправильно!!Цю клініку я не рекомендую взагалі.
Цитата
 
 
0 #17 Наталя 21.08.2018, 15:41
Нікому не рекомендую. Не йдіть в цю жахливу, хамську клініку. Персонал жахливий, не привітний, дуже високої про себе думки, постійне хамство на кожному кроці. Викачують гроші в три шкіри. Ходила до Фоміної Т.А. разів десять на прийом і так мені діагноз не поставила, приписувала ліки, які не допомагали на кожному огляду робила різні аналізи, мазки і т.д. не попереджуючи про це, а дізнавалась лише на касі , коли озвучували суму на яку не розраховувала. Медсестра протягом огляду постійно заходила і відволікала лікаря, під час огляду постійно задавала багато питань, щоб заповнити анкету, при тому, що всі ці дані є у них в базі. Записували мене на однин і той самий час з іншими клієнтами, при цьому ніколи не вибачились, а навпаки відповідали дуже роздратовано. Ніколи не дзвонять, як в інших клініках про те чи буду я на прийомі в певну дату і час. Лікар свою роботу робить халатно, не якісно не витрачайте дарма гроші. Взагалі не розумію чому існує така клініка з такими гнилим наповненням.
Цитата
 
 
+1 #16 Ирина 18.05.2018, 11:57
Дуже шкода що на знайшла цих відгуків раніше :( клініка жах... Інсімінацію провели через 4 години після забору матеріалу, як результат викедень.... Лікарь спізнилася..поч увши про початок такої ситуації ніяких рекомендацій, сказали зайдете на наступній неділі....нуль емоцій...суче кодло Не рекомендую...
Цитата
 
 
0 #15 Танет 28.12.2017, 11:03
Дуже прикро це писати, але дійсно розводняк...
Пишу цей відгук, щоб уберегти інших дівчат.
У нас були всі покази для ЕКО, аналізи здавали і обстежувалися у різних лікарів. Але тільки тут нам дали надію і сказали, шо можна зробити інсемінацію, а це в 20 разів дешевше. Ми перепитали, чи доцільно нам проводити цю процедуру. Підтверджую все сказане вище - запис не гарантує вам, що ви впродовж 1-2 годин зайдете до лікаря. Після першої процедури, яка коштувала близько 6 тис. вагітність не настала, а лікар ще й накричала на мене...Сказали, шо 2 спроба дає більше шансів, але знову безрезультатно. Дівчина, яка йшла на процедуру паралельно зі мною, також не вагітна. Гроші викачують, навіть коли ситуація очевидна...
Цитата
 
 
-1 #14 Алена 22.08.2017, 19:41
Не Клиника,а колхоз,а девочки все с одного села.Непрофесси онально,некачес твенно.Отношени е безразличное,вр ачи бестактные,чеко в не выдают.Не рекомендую 1000 раз!
Цитата
 
 
0 #13 Аня 09.08.2017, 10:01
Це не клініка - це жах! Дівчата на ресепшені не виховані і не охайні! Постійно в розстебнутому пом'ятому халаті. Мій прийом(по запису!!!) затримався на пів години...далі часу чекати я не мала. Так і пішла ні з чим. Лікар Фоміна Т.А. бере "своїх" пацієнтів паралельно з записом, без вибачень і попереджень. Одним словом все як у міській лікарні...грязн о, сумно і з величезними чергами(((
P.S. книги жалоб не має...а це вже порушення, яке тягне на штраф! Директора на місці не має!
Цитата
 
 
0 #12 тетяна 27.11.2016, 01:11
І ніхто не пояснив,що потрібно робити лиш еко. Викачка грошей. І ще,шановні пані,перевіряйт е щитовидну.Це важливо,але вам цього там не скажуть.
Цитата
 
 
0 #11 тетяна 27.11.2016, 00:46
Пояснюю тим,хто ще там не був,чому такий негатив,пів року морочили голову при низькому антимюлеровому гормону,і ще ніхто на.
Цитата
 
 
+3 #10 тетяна 27.11.2016, 00:40
Даруйте за хамство,працівн ики закладу,але ви пповне г....
Цитата
 
 
0 #9 Наталия 04.12.2015, 10:31
Зашла случайно на сайт увидела отзывы решила написать,делала узи, сдавала анализы и сама и с мужем, делала 2 раза ИИ в "Ремеди", где то на протяжении 1 года достаточно регулярно туда ходила,иногда действительно были накладки по времени, но не критичные,хорош ие врачи,приветлив ый персонал, и результат- моему сыну 4 года))) и этим все сказанно!
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам